Рулонні штори відкритого типу обирають багато користувачів, оскільки їх вважають чимось середнім між гардинами і жалюзі. Полотна без єдиного шва славляться простотою конструкції. При закритті вони згортаються в рулон, у відкритому стані – повністю затуляють скло. Цей різновид надійно захищає від таких неприємних моментів:

 • інфрачервоних і УФ-променів;

 • відблисків на моніторах різних пристроїв;

 • поглядів перехожих;

 • вигоряння меблів, настінного покриття.

Для виробництва штор відкритого типу використовують поліестер, до якого додають натуральні волокна (бавовна, льон). Тканини ефективно справляються з розсіюванням денного світла, не гріються під палючими сонячними променями. Важливе значення мають колірна палітра і варіант кріплення.

Рулонні штори відкритого типу: особливості

Відкриті рулонні штори являють собою полотно, площу якого закриває скло. Основним призначенням конструкції є блокування або розсіювання променів сонця, а також захист від допитливості перехожих. Такі вироби не складаються і не мнуться на відміну від інших різновидів жалюзі. Відкритими вважаються моделі, які не мають компактного боксу для ролет.

Полотно скручується завдяки обертанню котушки, вирівнюється завдяки обважнювачу на краю тканини. Відкрита система рулонних штор може монтуватися з приводом механічного або автоматичного типу. Обертають вал вручну (за допомогою тростини-маніпулятора), використовуючи спеціальний ланцюжок.

Купити тканинні ролети день-ніч можна в магазині Rolmax. У нас ви без зусиль підберете варіант практично для будь-яких кімнат (віталень, спалень, кухонь, дитячих). Дана конструкція актуальна для приміщень, в яких присутня необхідність створити додаткову легкість, візуально розширити простір.

Чому варто обрати рулонні штори відкритого типу?

Оскільки такі моделі є найпростішими, вони мають доступну вартість. Рулонні штори відкритої системи мають наступні переваги:

 • швидкі та недорогі монтажні роботи;

 • простота в догляді;

 • відсутність обмежень у розмірах;

 • сумісність із різними тканинами, фактурами.

Конструкція не має короба, тому можна скручувати ролети будь-якої довжини. Крім того, власнику немає необхідності підбирати колір комплектуючих під раму або оздоблення інтер'єру. Єдиним недоліком є осідання пилу і бруду на рулонах, тому їх монтують виключно з внутрішньої сторони приміщення. Такий невеликий нюанс можна компенсувати за рахунок можливості самостійно зняти штору для очищення і повернути її на місце. Якщо ж ви захочете оновлень, то можна за кілька хвилин встановити інший варіант полотна.

Де рулонні штори відкритого типу купити з доставкою?

Магазин Rolmax пропонує гідний вибір сучасних сонцезахисних систем. Прийнявши рішення купити рулонні штори відкритого типу саме у нас, ви отримаєте такі переваги:

 • гарантована якість товарів;

 • демократичні ціни на всі позиції;

 • оперативна доставка;

 • великий вибір моделей і комплектуючих на будь-який смак.

Залишилися запитання? Наші менеджери проконсультують, допоможуть підібрати найкращий варіант з урахуванням усіх побажань, оформлять замовлення.