Тканинні ролети на вікна день ніч – сучасні пристосування, які є практичними і зручними в експлуатації. З їхньою допомогою можна ефективно регулювати ступінь освітленості в приміщеннях, у які потрапляють прямі сонячні промені. Системи користуються величезною популярністю, оскільки дають змогу створити в кімнаті максимально затишну атмосферу. Ролети з тканини прості в управлінні, є компактними і мало важать. Виробники пропонують великий вибір різних моделей, які відрізняються за кольором і текстурою, тому ви без зусиль підберете найбільш вдалий варіант з урахуванням особистих уподобань.

Які переваги мають тканинні ролети день-ніч?

Ця система має незвичайну конструкцію з полотном за типом зебри. На тканині присутні щільні та прозорі смуги, які чергуються між собою. Їх можна зміщувати відносно одна одної, регулюючи рівень освітленості за допомогою спеціального ланцюжка.

Вибравши тканинні ролети день-ніч, ви захистите кімнату від надлишку сонячного світла, але водночас зможете бачити все, що відбувається за вікном. Максимальний захист від палючого сонця і цікавих поглядів перехожих забезпечить подвійна тканина.

Ще однією перевагою ролетів день-ніч є гармонійний зовнішній вигляд паралельних ліній. За бажання їх можна заховати за шторами або встановити, як самостійну світлозахисну систему без фіранок.

Догляд за рулонними ролетами день ніч із тканини полягає в періодичному протиранні полотна злегка вологою ганчіркою. Завдяки спеціальному просоченню на рулонах не осідає пил і бруд. У магазині Rolmax представлені штори різних кольорів і дизайнів, серед яких можна вибрати систему для будь-якого інтер'єру приміщення.

Які особливості тканинних ролет день-ніч?

Порівняно з іншими механізмами, конструкція день-ніч має вищу вартість, що зумовлена застосуванням великої кількості текстилю та неоднорідності структур. Відносним недоліком рулонних штор зебра є їхня вертикальна або горизонтальна «смугастість».

Цей варіант не підійде для кімнат з низькою натуральною освітленістю, оскільки полотна перекривають близько половини світлового потоку. За необхідності можна повністю підняти ролети, однак у такому разі ви позбудетеся приватності. Ширина полотен обмежується трьома метрами. Виготовлення подібних світлофільтрів у нестандартних варіантах викликає складнощі.

Тканинні ролети системи день ніч: принцип дії

Конструктивно система складається з тканинного матеріалу і валу для намотування. На відміну від звичайних штор ролети на вікна день ніч мають два шари тканини з прозорими і непрозорими смугами. Під час обертання вала відбувається рух полотна по колу, в результаті смужки зміщуються відносно одна одної. У процесі регулювання можна отримати такі варіанти освітлення:

  1. Яскраве світло. У цьому разі прозорі смуги збігаються і стають такої ж ширини, як непрозорі.

  2. Приглушене світло. Сценарій передбачає перекриття прозорих і непрозорих смужок наполовину.

  3. Повне затемнення. Для максимального затемнення необхідно, щоб прозорі смуги тканинних ролет збігалися з непрозорими.

Змінити рівень освітленості в кімнаті можна всього за кілька секунд.

Які бувають способи управління тканинних ролет день ніч?

У продажу представлені рулонні штори відкритого і закритого типу. Вони мають різну вартість і конструктивні відмінності, тому перед покупкою рекомендовано ознайомитися з особливостями кожного варіанта.

Ролети тканинні день-ніч відкритого типу не мають направляючих і короба. Цей різновид виробів функціональний, надійний і простий у використанні. Полотно намотується на вал, а для фіксації використовується напрямна волосінь. Рулонні жалюзі день-ніч без короба підійдуть для інтер'єрів у сучасному стилі, комерційних і офісних приміщень.

Характерними ознаками штор закритого типу є наявність короба і алюмінієвих напрямних. Цей варіант має більш високу вартість, підходить для будь-яких інтер'єрів. У разі обмеженого бюджету можна підібрати варіанти штор із тканин середньої цінової категорії.

Де купити тканинні ролети день-ніч в Україні на вигідних умовах?

Магазин Rolmax – інтернет-майданчик, де ви зможете купити ролети день ніч за найкращими в країні цінами. Ми регулярно поповнюємо асортимент, пропонуючи стильні світлозахисні системи відмінної якості. Ви можете придбати готові вироби або замовити виготовлення за індивідуальними вимірами. Для отримання консультацій обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами у зручний для вас час. Замовлення комплектуються і відправляються в найкоротший термін. Доставка здійснюється зручними транспортними компаніями.