Тканинні рулонні штори можуть виявитися дуже ефективним рішенням і істотно збільшити можливості у створенні простого, доступного за ціною, але стильного оформлення кімнати. При цьому ролети блекаут день-ніч виконують подвійну функцію візуального контролю і регулювання світлового потоку. Онлайн-магазин Rolmax може виготовити рулонні штори на двері, включно з різноманітними конструктивними особливостями, колірними рішеннями і дизайнерським виконанням. Розглянемо детальніше, як правильно підбирати, встановлювати і використовувати такі види сонцезахисних конструкцій у квартирах, офісах або приміщеннях приватних будинків.

Де встановлюють тканинні ролети на двері?

Встановлення на дверний отвір відбувається так само, як і на вікно, за допомогою кріпильних елементів і фіксаторів, які йдуть у наборі. Найчастіше рулонні штори використовують для:

  • офісних приміщень. Часто дверні конструкції в таких приміщеннях скляні, а ситуації іноді можуть вимагати більш приватної обстановки. У цьому разі рулонні штори на двері відіграють роль не тільки в контролі освітлення, а й у захисті від сторонніх поглядів.

  • балконних дверей. Коли потрібне максимальне затемнення в кімнаті, одних рулонних штор на вікнах буде недостатньо, і використовуються додаткові елементи для дверей.

Способів установки є безліч, так само як і варіантів їх розміщення. Добре поєднуються з дизайном інтер'єру і зручні у використанні рулонні штори на балконні двері. Вони допомагають здійснювати ефективний світловий контроль і захищають від прямого попадання сонячних променів, перегріву приміщення і вигоряння поверхні предметів інтер'єру через вплив ультрафіолету.

Рулонна штора для балконних дверей перекриває скляну частину цієї конструкції і обирається з урахуванням різних чинників, як-от простота управління і поєднання з дизайном приміщення.

Рулонні штори на дверний отвір як самостійний елемент

Тканинні ролети можуть використовуватися як окремий огороджувальний елемент. Їх можна встановлювати не поверх наявних дверей, а самостійно, враховуючи при цьому:

  • ширину і висоту прорізу;

  • сумісність за колірною гамою;

  • простий і надійний механізм підйому/спуску.

Встановити таку конструкцію можна для відгородження приміщення комори, вбудованої шафи або інших окремих елементів інтер'єру, де немає необхідності щільного закриття огороджувальної поверхні. Плюс таких жалюзі очевидний – мінімальні витрати за максимальної ефективності, включно із зовнішньою дизайнерською привабливістю.рулонні штори на двері

Як встановити рулонну штору на балконні двері?

Для встановлення знадобиться мінімум часу і зусиль, оскільки в комплекті з конструкцією зазвичай надаються всі необхідні кріплення та інші деталі для монтажу. Встановлення проводиться в кілька етапів і включає:

  • розмітку місця кріплення;

  • установку самої конструкції з використанням ручного або механізованого інструменту;

  • перевірку працездатності системи.

Такий монтаж можна зробити за мінімум часу з використанням найпоширенішого інструменту. Аналогічні вимоги до монтажу рулонних штор, які встановлюють як самостійні об'єкти.

Переваги та експлуатація

Встановлені рулонні штори на балкон або як самостійний вид огороджувального елемента – найдоступніше і найпростіше рішення для візуального і світлового контролю. Тому ключовою перевагою є оптимальні витрати на покупку, в поєднанні з мінімальними вимогами до монтажу. Однак це лише основний перелік переваг. Назвемо ще кілька, які особливо важливі для користувача, котрий встановлює таку конструкцію вперше.

Стійкість до зношування

Більшість виробів виробляються з дуже міцних якісних тканин. Вони мають високу стійкість до щоденного використання, а також до проникнення вологи. Єдине обмеження – не рекомендується використовувати для очищення засоби, що містять хімічні сполуки, які руйнують поверхневий шар.

Практичність

Порівняно з іншими різновидами сонцезахисних систем, цей вид – найбільш простий. Встановлювати або переносити їх можна буквально за кілька хвилин, демонтуючи кріплення і встановлюючи конструкцію в інший віконний або дверний отвір.

Рулонні штори день-ніч для балконних дверей легко обслуговувати завдяки їхній вологовідштовхувальній і гладенькій поверхні, яка не притягує активно пил і бруд. Очищати їх просто – достатньо використовувати стандартні мийні засоби та порошки.