Тканинні ролети є одним з найбільш популярних видів сонцезахисних систем для квартири, будинку або офісу. Чому варто вибрати рулонні штори? Все дуже просто – вони поєднують міцність, легкість у догляді, різноманітність форм і колірних рішень, а також оптимальність ціни. У цього зручного типу сонцезахисної конструкції є свої особливості. Їх обов'язково варто враховувати при виборі конкретної моделі.

Вибір рулонних штор за кольором

Більшість користувачів, які не мають досвіду, підбирають насамперед рулонні конструкції, поєднуючи їх тільки за розміром і зручністю використання. Однак крім конструктивних особливостей потрібно враховувати і вибір кольору рулонних штор. Точно підібрані колірні рішення важливі для якісного візуального сприйняття. Тут можна використовувати такі поєднання:

  • тон у тон;

  • контраст – білий і чорний, холодний колір і теплий;

  • комбіновані візерункові поєднання;

  • підбір за великими лінійними або нестрогими за формою об'єктами інтер'єру – горизонтальні та вертикальні лінії, загальні колірні акценти або забарвлення та інше.

Це дасть змогу гармонійно вбудувати об'єкт у вже наявне інтер'єрне рішення або створити новий фрагмент інтер'єру, пропонуючи нові ідеї.

Великий асортимент трендових за дизайном і конструкцією, а також оптимальних за ціною рулонних штор пропонує онлайн-магазин Rolmax. Розглянемо детальніше, як вибрати тканинні ролети і що ще потрібно враховувати перед замовленням.

Розмір і відповідність із конструкцією вікна

Правильно визначити габарити і замовити рулонні штори за своїми розмірами досить просто. Але для цього слід уникати помилки, якої припускаються під час першої покупки, – ширина має бути на кілька сантиметрів більшою, ніж віконний простір, який вони охоплюють.

Якщо ширина буде в чіткий розмір, то контроль світла буде меншим від заявленого, оскільки сонячні промені зможуть проникати за межі виробу. Встановлення елементів внапусток створить необхідний захист.вибір рулонних штор

Вибір світлопроникності тканини для рулонних штор

Замовити рулонні штори можна з різними можливостями пропуску світла:

  • стандартні;

  • дімаут;

  • блекаут.

Це можуть бути як рольштори з повним затемненням, так і з різною інтенсивністю пропуску світлового потоку. Тому перш ніж відповісти на запитання про те, яка тканина підходить для рулонних штор, необхідно визначитися з тим, на який бік будуть виходити вікна, і яке освітлення для вас є комфортним.

Збіг за стилем дизайну

Тут усе просто – виріб має чітко збігатися з основним дизайнерським трендом, який використовується в оформленні кімнати.

Запас по довжині

Вибирати рулонні штори слід з невеликим запасом по довжині. Він може бути хоча б на пів-оборота більшим, ніж це потрібно при суворому дотриманні розміру рулону. Так вдасться скоротити ризик швидкого зношування. Також це корисно під час перенесення виробу на інший об'єкт, де може знадобитися трохи більша довжина.

Варіанти кріплення

Їх потрібно підбирати з урахуванням матеріалу віконного простору, куди буде встановлюватися штора. Також слід звернути увагу на склад комплекту для кріплення – наскільки він відповідає запитам користувача щодо міцності та наявності деталей для швидкого монтажу.як вибрати рулонні штори?

Відповідність із типом приміщення

Для того щоб повною мірою оцінити всі переваги рулонних штор, важливо звернути увагу на характеристики приміщення, в якому вони будуть використовуватися. Наприклад, для спальні або конференц-залу ідеально підійдуть моделі типу Blackout, які не пропускають світло. Для дитячої кімнати або кухні можна підібрати варіанти з малюнками.

Відгуки користувачів і поради експертів

І остання, але не менш важлива порада – слід вивчити відгуки і прислухатися до пропозицій фахівців магазину і дизайнерів. Консультанти допоможуть підібрати відповідний розмір і розкажуть про властивості тканин. Це допоможе створити привабливий інтер'єр, який буде одночасно практичним і ідеально відповідатиме запитам замовника.