Вибір елементів для оформлення вікон, таких як штори і жалюзі, іноді стає непростим завданням. Адже саме ці деталі інтер'єру відіграють важливу роль у забезпеченні захисту кімнати від сонячних променів і у формуванні зовнішнього вигляду вікон. Якщо орієнтуватися на практичні характеристики, то легко можна знайти якісні варіанти. Один із найбільш надійних і ефективних виборів у сфері сонцезахисту – це рулонні штори. Позитивні відгуки та широке використання свідчать про їхню зручність у користуванні, незважаючи на деякі витрати.

Однією з ключових переваг рулонних штор є розмаїття моделей із різноманітними дизайнами, ціновими категоріями та системами управління: монохромні, з візерунками, з текстурою, день-ніч, блекаут. З усіх варіантів особливо універсальними є однотонні рулонні штори, але навіть вони потребують ретельного підбору, щоб виділити красу інтер'єру, а не порушити її гармонію.

Як вибрати однотонні рулонні штори?

Бажаєте вдало доповнити атмосферу вашого приміщення ефектною прикрасою віконного отвору, але не плануєте запрошувати дизайнера? Вибираючи однотонні рулонні штори, ви точно не промахнетеся. Їх відрізняє відсутність зайвих декоративних елементів і лаконічна простота.

рулонні штори однотонні

Рулонні штори: як підібрати колір?

Допомогти вам визначитися з вибором може короткий опис впливу кольорів на наш настрій та емоції:

  • червоний додає впевненості та сили, але в надлишку може викликати агресію, іноді навіть пригнічувати;

  • коричневий – спокійний, благородний колір, вносить солідність і впевненість;

  • рожевий має безтурботний, веселий характер;

  • помаранчевий приносить радість, спонукає апетит;

  • жовтий піднімає настрій, додає бадьорості;

  • зелений заспокоює нервову систему і допомагає розслабитися;

  • синій налаштовує на роздуми;

  • блакитний сприяє концентрації та зниженню емоційної напруги.

Чорний, білий і сірий кольори вважаються нейтральними щодо їхнього впливу на емоційний стан людини. Саме тому рулонні штори цих відтінків часто використовують для оздоблення офісних будівель і кабінетів. Вибираючи колір рулонних штор, пам'ятайте не тільки про функціональність приміщення й емоційний вплив кольору, а й про гармонію із загальним стилем інтер'єру. Наприклад, біле оздоблення може стати чудовим фоном для розміщених на підвіконні кімнатних рослин, а бузковий відтінок гармонійно поєднуватиметься із затишними декоративними подушками.

Не зайвим буде звернути увагу на насиченість відтінків. Яскраві кольори можуть стати виразними акцентами в дизайні приміщення, в той час як більш приглушені відтінки збережуть спокійний і гармонійний баланс в інтер'єрі.

Ключові переваги тканинних ролет з малюнком

штори рулонні з малюнком

Тканинні ролети з візерунком є універсальною прикрасою вікон. Вони підходять для будь-якого приміщення: спальні, вітальні, дитячої, кабінету, кухні, ванної кімнати. Крім того, штори рулонні з малюнком ідеально вписуються в офісний, комерційний або виробничий простір.

Така система захисту від сонця здатна поліпшити вигляд приміщення, створюючи яскраві акценти або підкреслюючи загальну колірну палітру. Крім того, вона забезпечує конфіденційність, захищаючи приватне життя від поглядів цікавих перехожих. Це особливо важливо для тих, хто проживає на перших поверхах або в приватних будинках.

Рулонні штори день-ніч з малюнком пропонують широкі можливості для оформлення інтер'єру і дають вам можливість показати свій індивідуальний стиль. Дизайни можуть бути різноманітними залежно від ваших уподобань, включно з великими та дрібними, яскравими та нейтральними, з геометричними візерунками або квітковими мотивами.