Офісне приміщення має надихати співробітників на результативну діяльність, а також створювати сприятливе враження у клієнтів про компанію. Рулонні штори для офісу відіграють важливу роль у формуванні необхідної атмосфери в інтер'єрі та забезпечують захист офісних приміщень від сонячних променів і непотрібних поглядів. Розглянемо ключові моменти, які слід врахувати під час вибору рулонних штор, щоб вони органічно поєднувалися із загальним стилем офісу і сприяли комфортному перебуванню всіх у ньому.

Онлайн-магазин Rolmax пропонує рулонні штори день ніч купити недорого. В наявності як стандартні моделі, так і можливість виготовлення продукції з урахуванням ваших індивідуальних параметрів. Для корпоративних клієнтів і оптових постачальників передбачені спеціальні умови з вигідними цінами.

У чому переваги рулонних штор в офісі?

рулонні штори для офісу

Під час вибору рольштор для офісу важливо врахувати не тільки їхній дизайн, а й практичність використання. Переваги даних сонцезахисних систем:

  1. Для створення використовуються спеціальні тканини (в основному однотонні), що значно полегшує догляд за ними. Досить періодично протирати поверхню вологою губкою, на відміну від звичайних штор, які потребують хімчистки.

  2. Тканина може бути різного ступеня затемнення, що дає змогу рівномірно розсіювати світло і створювати комфортні умови роботи, виключаючи відблиски на моніторах.

  3. Під час встановлення тканинних ролет підвіконня залишається вільним, що дає змогу оптимально використовувати простір – на підвіконні можна розмістити оргтехніку або особисті речі.

  4. У сучасних офісах з панорамними вікнами тканинні ролети стають оптимальним вибором, особливо для широких віконних прорізів. Існують спеціальні системи, призначені саме для цього випадку.

  5. Встановлення рулонних штор займає мінімум часу.

  6. Ролети з тканини мають різні варіанти кріплення (на стіну, на стулку), що дає змогу підібрати відповідну модель з огляду на особливості інтер'єру.

  7. Штори для офісу та кабінету не втрачають свого первісного вигляду навіть під впливом сонячних променів, зберігаючи привабливість протягом довгого періоду використання.

  8. Управління рулонними шторами може здійснюватися як механічним методом, так і з використанням електроприводу з пультом ДУ. Автоматичне управління відмінно підходить для великих офісних просторів, даючи змогу керувати всіма виробами одним пультом, регулюючи полотна на необхідний рівень.

рулонні штори в офіс

Особливості вибору

Сучасні штори для офісу представляють собою конструкцію, яка складається з тканинного матеріалу (використовуються зносостійкі, якісні тканини) і вала. Полотна рухаються за допомогою ланцюжка вздовж напрямних. Зі зворотного боку матеріал може мати різний ступінь затемнення, запобігаючи проникненню світла і забезпечуючи його розсіювання. Це створює комфортні умови для роботи колективу.

Якщо вам потрібно встановити офісні рулонні штори в конференц-залі, де передбачається проведення презентацій з використанням проектора, рекомендується вибрати модель Блекаут. Цей варіант забезпечує повне затемнення приміщення, що створює ідеальні умови для успішної презентації проекту на високому рівні.

Сьогодні асортимент штор пропонує безліч варіантів, включно з однотонними і фактурними варіантами. У разі класичних офісів білі тканинні ролети стають найбільш затребуваним вибором. Вони повністю нейтральні й легко поєднуються з оштукатуреними стінами. У каталозі представлені й інші колірні варіанти, які гармоніюють із внутрішнім оздобленням приміщення.

При виборі продукції для кабінету директора рішення залежить від загальної атмосфери кімнати. Рулонні штори в офіс коричневого, сірого або бежевого кольору з вишуканою набивною окантовкою гармонійно доповнять класичний дизайн. У сучасному інтер'єрі можна успішно використовувати полотна, що імітують натуральні матеріали.