Штора на вікні – це важливий предмет декору, за допомогою якого можна істотно змінити атмосферу в приміщенні. Крім декоративної, фіранка виконує ще й практичну функцію. Вона закриває віконний отвір від цікавих поглядів перехожих, затемнює приміщення, при цьому не перешкоджає проникненню повітря. У сучасних інтер'єрах все частіше використовують рулонні штори на кухню, які є чудовою альтернативою класичним текстильним фіранкам.

Тканинні ролети для кухні мають низку важливих переваг. Завдяки спеціальному просоченню вони відштовхують пил, не накопичують статичну електрику, за ними просто доглядати, а головне − вони захищають приміщення від сонця і поглядів з вулиці.

Як вибрати рулонні штори на кухню?

Придбати тканинні жалюзі на кухню на сьогоднішній день дуже просто. Але щоб купити сонцезахисну конструкцію, яка задовольнятиме особисті вимоги, необхідно вибирати виріб з урахуванням таких параметрів:

  1. Щільність. Від цього показника залежить світлопропускна здатність полотна. Наприклад, на вікнах, які виходять на південь, доцільніше встановлювати ролети з більш щільного матеріалу, який не пропустить багато світла.

  2. Габарити. Розмір сонцезахисної конструкції має залежати від розмірів віконного отвору. Зробити виміри можна самостійно або звернутися за допомогою до фахівця. До процесу зняття замірів варто ставитися особливо уважно, адже тільки так рулонна штора кухонна матиме естетичний вигляд на вікні і виконуватиме покладені на неї завдання.

  3. Дизайн. У каталозі магазину Rolmax величезний вибір ролет на будь-який смак. Можна підібрати виріб будь-якого кольору, з будь-якою текстурою. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати рулонну штору для будь-якого інтер'єру кухні.

Тим, хто губиться у виборі, варто звернутися по допомогу до фахівців нашого магазину, вони з радістю підберуть відповідну модель з урахуванням персональних побажань замовника.

Штори день-ніч на кухню: які бувають види

Рулонні штори день-ніч на кухню бувають двох типів:

  • відкритого;

  • закритого.

Конструкції першого типу представлені у вигляді циліндричного вала, на який намотується полотно. Такі моделі можуть бути довжиною до 300 мм, вони користуються попитом завдяки доступній вартості.

Моделі закритого типу більш дорогі, оскільки оснащені спеціальним захисним коробом, в якому «ховається» намотуване полотно. Кріпляться такі конструкції за допомогою шурупів або двостороннього скотча. Штори для кухні рулонні закритого типу відрізняються своєю практичністю і довговічністю.

Де купити рулонні штори на кухню?

Замовити рулонні штори день-ніч високої якості можна в інтернет-магазині Rolmax. У каталозі можна підібрати сонцезахисну конструкцію для будь-якого приміщення. Великий вибір товарів дозволить підібрати виріб як для інтер'єру в стилі лофт, так і для класики, хай-тек, модерн і навіть для ар-деко.

У нас можна рулонні штори для кухні купити недорого, підібравши модель, яка гармонійно впишеться в інтер'єр, допоможе створити атмосферу комфорту і затишку. У разі виникнення додаткових питань завжди можна звернутися по допомогу до фахівців магазину.